Open Procurement Albania

Transport dhe evadim i mbetjeve urbane - financuar me Fonde tė FSDKSH-sė

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Transport dhe evadim i mbetjeve urbane - financuar me Fonde tė FSDKSH-sė
Nr. Reference REF-07012-04-18-2017
Vlera / Fondi Limit 1 441 440,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ALPEN PULITO - Pastrime Silvio shpk - FJONA 2006
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALPEN PULITO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 765 046,87
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 918 056,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.29-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.