Open Procurement Albania

Mirėmbajtje impjanistike (hidraulike, elektrike)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje impjanistike (hidraulike, elektrike) - financuar nga Buxheti i Shtetit vitit 2017,shpenzime operative
Nr. Reference REF-07731-04-20-2017
Vlera / Fondi Limit 1 083 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Rozafa-94 SHPK&Briela SHPK - KADIA SHPK - KONSTRUKSION 04 - NIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rozafa-94 SHPK - Briela SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 903 031,67
  Data e shpalljes sė fituesit 22-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 083 638,00
  Data e lidhjes sė kontratės 28-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Me deklaraten nr 992 prot e datės 08.06.2017 Operatori ekonomik NIKA NIPT J76705047U, me administratore Znj.Shpresa Nika, ėshtė tėrhequr nga pjesmarrja ne tender pėr arsye objektive te shoqerisė qė ka tė bėjė me angazhimin nė disa kontrata tė tjera njėkohėsisht, nė tė cilat janė shpallur para disa ditėve.
  2. Me deklaraten nr 993 prot e datės 08.06.2017 operatori ekonomik “ KADIA “ shpk NIPT J66703117R, me administrator Z.Rebani Kadija, ėshtė tėrhequr nga pjesmarrja ne tender pėr pamundėsi tė realizimit tė kerkesave tė autoritetit kontraktor tė kerkuar nė DST.
  3.Operatori ekonomik “KONSTRUKSION 04“ shpk me NIPT K66805002B.
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk paraqet deklaratėn pėr drejtuesit teknik, i cili ėshtė pėrfshirė nė liēensėn e shoqėrisė. Drejtuesi teknik nuk ėshtė i pėrfshirė nė listpagesat e kontributeve shoqėrore. Gjithashtu nuk paraqet deklaratėn qė verteton prezencėn e drejtuesit teknik gjatė kryerjes sė sherbimeve.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.27-06-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.17-07-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.