Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė Lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Materiale pėr Kirurgjinė Vaskulare

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė Lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Materiale pėr Kirurgjinė Vaskulare
Nr. Reference REF-69189-02-24-2017
Vlera / Fondi Limit 8 237 628,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 28-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues OES Distrimed SHPK
Biometric Albania
Bylis Pharma
FEDOS
MONTAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 160 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 792 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Biometric Albania
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST (Ka paraqitur ne sistem vetem nje vertetim tatime).
  2.Bylis Pharma
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST (Ka paraqitur vetem nje formular oferte te paplotesuar).
  3.FEDOS SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST ( Ka paraqitur vetem nje certifikate ISO ).
  4. MONTAL SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST (Ka paraqitur vetem nje vertetim debie).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.