Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė Lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Materiale specifike (joortopedike) pėr Neurokirurgjinė

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė Lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Materiale specifike (joortopedike) pėr Neurokirurgjinė
Nr. Reference REF-69191-02-24-2017
Vlera / Fondi Limit 4 666 950,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues OES Distrimed SHPK - Bylis Pharma - FEDOS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 650 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5 580 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Bylis Pharma Nr. Nipti : K12929401M
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Ka paraqitur vetem nje formular oferte te paplotesuar
  2.FEDOS shpk Nr. Nipti : K01514009I
  Ka paraqitur vetem nje certifikate ISO
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.