Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekësore të ndarë në Lote për nevojat e SUT-së për vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Materiale për Radioimazherinë

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekësore të ndarë në Lote për nevojat e SUT-së për vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Materiale për Radioimazherinë
Nr. Reference REF-69192-02-24-2017
Vlera / Fondi Limit 507 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 23-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues SAER MEDICAL - Bylis Pharma - PAERA - MEDFAU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 414 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 497 280,00
  Data e lidhjes se kontrates 24-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1.Bylis Pharma Nr. Nipti : K12929401M
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Ka paraqitur vetem nje formular oferte te paplotesuar
  2.PAERA shpk Nr. Nipti : L31505034R
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Ka paraqitur vetem nje certifikate rregjistrimi
  3.MEDFAU shpk Nr. NIPT J93610823R
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Ka paraqitur vetem nje certifikate ISO
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.