Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr Q.S.U Nėnė Tereza, pėr nevojat e fillim vitit 2017

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr Q.S.U Nėnė Tereza, pėr nevojat e fillim vitit 2017. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/Loti ishte 3 496 128 (me TVSH), lidhur me 10.06.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 582 400,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 17-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AN&RA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AN&RA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 582 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 698 880,00
  Data e lidhjes sė kontratės 17-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.