Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: B5 - Blerje barna Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik pėr nevoja spitalore, ndarė nė Lote. Loti 1 - Anti-infektive te pergjithshem, Cefazoline sodium, 1 gram, Flakon; Loti 8 - Psikiatria, Haloperidol, 20 mg/10ml, Flakon; Loti 21 - Sistemi muskolo-skeletik, Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, Ampule

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: B5 - Blerje barna Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik pėr nevoja spitalore, ndarė nė Lote. Loti 1 - Anti-infektive te pergjithshem, Cefazoline sodium, 1 gram, Flakon; Loti 8 - Psikiatria, Haloperidol, 20 mg/10ml, Flakon; Loti 21 - Sistemi muskolo-skeletik, Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, Ampule. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/Loti ishte 12 307 300 (me TVSH), lidhur me 18.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 461 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 16-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 050 833,33
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 461 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.