Open Procurement Albania

Furnizim - vendosje ashensori dhe ndėrtimi i kullės sė ashensorit

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Furnizim - vendosje ashensori dhe ndėrtimi i kullės sė ashensorit - financuar nga Tė ardhura dytėsore
Nr. Reference REF-10256-05-02-2017
Vlera / Fondi Limit 4 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 12-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues FITORE SHPK - CLIMASA SHPK - MURATI - MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FITORE SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 241 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5 089 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar oferta e operatorit ekonomik “Murati” me nipt J66702413V per dokumentacion te parregullt
  Eshte skualifikuar oferta e operatorit ekonomik “Meni” me nipt J61909018W ,per dokumentacion te parregullt
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.07-08-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.