Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Blerje Medikamente për nevojat Spitalore, Spitali Korçë e ndarë në Lote ( B7-1 bar / 1 Lot); Loti 7 - Tramadol

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Blerje Medikamente për nevojat Spitalore, Spitali Korçë e ndarë në Lote ( B7-1 bar / 1 Lot); Loti 7 - Tramadol. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/Loti ishte 44,200 (me TVSH), lidhur me 10.02.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 8 840,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 17-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 840,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10 608,00
  Data e lidhjes se kontrates 17-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.30-01-2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.