Open Procurement Albania

Blerje hipoklorit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Belsh
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Objekti i Tenderit Blerje hipoklorit
Nr. Reference  REF-14574-05-23-2017
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 08-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues 2AT SHPK
ATLANTIK 3 SHPK
DIMEX SHPK
T&M SHPK
W.CENTER SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''2 AT''
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 031 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1237500
  Data e lidhjes sė kontratės 28-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  -Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. “ DIMEX“ sh.p.k per arsyet e meposhtme -Operatori ekonomik ka paraqitur vertetim nga OSHEE me nr. 1155 Prot. Date 02.05.2017 ku percaktohet shlyerja e energjise elektrike deri ne muajin Mars ne kundershtim me kerkesat per kualifikim si dhe percaktimet e VKM 379 date 11.06.2014. 2. “T dhe M” shpk pasi nuk ka paraqitur oferte 3. “W.CENTER“shpk pasi nuk ka paraqitur oferte
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.25 - DT.27-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.26 - DT.03-07-2017

  Blerje hipoklorit

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Belsh
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
  Objekti i Tenderit Blerje hipoklorit
  Nr. Reference REF-07447-04-19-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-04-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per mungese konkurence pasi asnjeri nga dy ofertuesit nuk ploteson kerkesat per kualifikim.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.20 - DT.22-05-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data