Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e pompave KSB të Stacionit të ujrave të zeza, pompat e ujësjellësit në të gjithë territorrin e Ndërmarrjes

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e pompave KSB të Stacionit të ujrave të zeza, pompat e ujësjellësit në të gjithë territorrin e Ndërmarrjes
Nr. Reference REF-39769-01-04-2018
Vlera / Fondi Limit 3 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-01-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-01-2018
Data e mbajtjes se tenderit 18-01-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues A.91 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.91
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 162 540,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-02-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3795048
  Data e lidhjes se kontrates 26-02-2018
  Kohezgjatja e kontrates 1 Vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Sarandë REF-39769-01-04-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.7 - DT.19-02-2018
  Lidhja e Kontrates NR.9 - DT.05-03-2018

  Mirëmbajtje e pompave KSB të Stacionit të ujrave të zeza, pompat e ujësjellësit në të gjithë territorrin e Ndërmarrjes

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
  Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e pompave KSB të Stacionit të ujrave të zeza, pompat e ujësjellësit në të gjithë territorrin e Ndërmarrjes
  Nr. Reference REF-21531-07-19-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 500 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 01-11-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-11-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 08-11-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 Vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Tejkalimi i afateve, per arsye te VKM nr. 482 date 5.7.2017
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit NR.44 - DT.06-11-2017

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data