Open Procurement Albania

Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Objekti i Tenderit Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke
Nr. Reference REF-39622-12-28-2017
Vlera / Fondi Limit 4 550 079,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-01-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A.E.K & Co SHPK
SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.E.K & Co SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 548 338,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5458005.6
  Data e lidhjes sė kontratės 16-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s.kualifikuar ofertuesi i meposhtem:
  1. SARK Shpk
  Perkatesisht per arsyet e meposhtme :
  Mungese dokumentacioni. a. Nuk ka inxhinier ndertimi-strukturist, e kerkuar sipas pikes 2.3.4 a.
  b. Ne liste pagesat nuk jane te deklaruar punetoret, pika 2.3.5.
  c. Mungon Leja Mjedissore III.1.A (Leje mjedisore e tipit C).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.5 - DT.05-02-2018
  Lidhja e Kontratės NR.8 - DT.26-02-2018

  Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
  Objekti i Tenderit Rehabilitim dhe investim me pompa tė reja, Stacioni Pompimit Ēuke
  Nr. Reference REF-34305-11-15-2017
  Vlera / Fondi Limit 4 550 079,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 16-11-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-12-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 01-12-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Rishikim i DST
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.50 - DT.18-12-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data