Open Procurement Albania

Blerje tubacione uji,etj

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Maliq
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Objekti i Tenderit Blerje tubacione uji,etj
Nr. Reference REF-10298-02-25-2019
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Zihni Muēaj
Halil Dervishi
Paera
MEGA-PLAST-2L
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZIHNI MUĒAJ
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 997 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2397360
  Data e lidhjes sė kontratės 03-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Halil Dervishi:
  Nuk ka ka paqitur bilancin por vetėm kopje tė deklarimit tė tė ardhurave; nuk ka paraqitur katalogėt dhe rezultatet e testimeve zyrtare pėr tubat si dhe ISO 14001:2015;nuk ka ēertifikatė transporti mallrash pėr mjetin.

  2. Paera “sh.p.k:
  Pėr tė dyja mjetet qė ka paraqitur mungojnė ēertifikatat e transportit tė mallrave si dhe dokumentat e kamionit kanė pėrfunduar nė datėn 08.05.2018.

  3. MEGA-PLAST-2L “sh.p.k:
  Ēertifikata e transportit tė mallrave ka pėrfunduar mė 18.02.2019 .

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.08-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data