Open Procurement Albania

Sherbim Siguracion Makinash

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Sherbim Siguracion Makinash
Nr. Reference REF-14488-03-20-2019
Vlera / Fondi Limit 3 187 924,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 01-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues INSIG
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 187 860,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3825432
  Data e lidhjes sė kontratės 12-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Pajisja me siguracione TPL do tė bėhet nė momentin qė automjetit i ka mbaruar afati i sigurimit pėr vitin 2019.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.23-04-2019

  "Sherbim Siguracion Makinash

  Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Objekti i Tenderit "Sherbim Siguracion Makinash
  Nr. Reference REF-10666-02-26-2019
  Vlera / Fondi Limit 3 187 924,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Pajisja me siguracione TPL do tė bėhet nė momentin qė automjetit i ka mbaruar afati i sigurimit pėr vitin 2019.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Tė gjitha ofertat eparaqitura pėrmbajnė ēmime qė e tejkalojnė buxhetin e autoritetit kontraktor, tėparashikuar pėr njė kontratė tė caktuar.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.12 - Dt.25-03-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data