Open Procurement Albania

Blerje tubo betoni dhe inerte per KUZ

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Belsh
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Objekti i Tenderit Blerje tubo betoni dhe inerte per KUZ
Nr. Reference REF-16636-04-03-2019
Vlera / Fondi Limit 2 955 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ALVORA SHPK
BACI-EL 2003 SHPK
BEHELULI SHPK
MALIQ HAKA SHPK
LLUCA SHPK
VELLEZERIT FERHATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Maliq Haka
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 396 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1675800
  Data e lidhjes sė kontratės 17-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. BACI-EL 2003 SHPK :
  - Nuk ka paraqitur vertetimin e OSHEE per shlyerjen e detyrimeve te energjise elektrike.

  2. BEHELULI :
  - Mungon vertetimi i xhiros per tre vitet e fundit .
  - Ska paraqitur kontrate te ngjashme .

  3.VELLEZERIT FERHATI :
  -Nuk ka paraqitur vertetim per pagimin e taksave vendore ne Bashkine Cerrik sipas vendeve te ushtrimit te aktivitetit deklaruar ne ekstraktin e QKB
  -Vertetimi i OSHEE nuk eshte i vlefshem.
  -Ska paraqitur kontrate te ngjashme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.27-05-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data