Open Procurement Albania

Loti 1 : Supervizim i Rikonstruksion I rrjetit te brendshem ekzistues te linjave ne rruget 11 Nentori, rruga Ali Caushi, rruga Faik Neziri, rruga Veli Stafa, nje pjese te lagjes Clirimi dhe 11 Nentori te Bashkise Elbasan.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Loti 1 : Supervizim i Rikonstruksion I rrjetit te brendshem ekzistues te linjave ne rruget 11 Nentori, rruga Ali Caushi, rruga Faik Neziri, rruga Veli Stafa, nje pjese te lagjes Clirimi dhe 11 Nentori te Bashkise Elbasan.
Nr. Reference REF-40033-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 552 014,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues “6D – Plan” Shpk
“Arena MK” Shpk & “HE & SK” shpk
“Instituti Dekliada - ALB” Shpk
“NET Group” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSTITUTI DEKLIADA - ALB
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 506 051,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 607261
  Data e lidhjes sė kontratės 27-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “6D -Plan” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion tė plotė administrativo - ligjor sipas kritereve tė pranim/kualifikimit tė pėrcaktuara nga njėsia prokurimit.
  2. “NET Group” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion tė plotė administrativo - ligjor sipas kritereve tė pranim/kualifikimit tė pėrcaktuara nga njėsia prokurimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.10-12-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data