Open Procurement Albania

Loti 2 : Supervizim i Instalimi i teknologjive te reja ne stacionet e pompimit ne sistemin Mengel-Samurr-Godolesh,(per zevendesimin e pompave dhe pajisjeve.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Loti 2 : Supervizim i Instalimi i teknologjive te reja ne stacionet e pompimit ne sistemin Mengel-Samurr-Godolesh,(per zevendesimin e pompave dhe pajisjeve.
Nr. Reference REF-40035-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 1 146 408,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues “6D - Plan” Shpk
“Arena MK” Shpk & “HE & SK” Shpk
“Instituti Dekliada & ALB Shpk
“MCE” Shpk & “CIVIL CONS” Shpk
“NET Group” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSTITUTI DEKLIADA - ALB
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 033 885,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1240662.15
  Data e lidhjes sė kontratės 05-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “6D - Plan” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion tė plotė administrativo - ligjor sipas kritereve tė pranim/kualifikimit tė pėrcaktuara nga njėsia e prokurimit.
  2. “MCE” Shpk & “CIVIL CONS” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion tė plotė administrativo - ligjor sipas kritereve tė pranim/kualifikimit tė pėrcaktuara nga njėsia e prokurimit.
  3. “NET Group” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion tė plotė administrativo - ligjor sipas kritereve tė pranim/kualifikimit tė pėrcaktuara nga njėsia prokurimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.16-12-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data