Open Procurement Albania

Furnizim vendosje e materialeve per ndertimjin e kollonave te reja te pallateve, kasetave te shtepive private dhe matesave te ujit.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje e materialeve per ndertimjin e kollonave te reja te pallateve, kasetave te shtepive private dhe matesave te ujit.
Nr. Reference REF-40271-10-21-2019
Vlera / Fondi Limit 35 398 960,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LLAZO SHPK & ALEN CO SHPK
EUROGJICI-SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LLAZO SHPK - ALEN CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 73 770,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “EUROGJICI-SECURITY” SH.P.K
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion tė kerkuar nė dokumnetat e tenderit, pėr pėrmbushjen e kritereve tė pėrgjithshme dhe tė veēanta tė kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data