Open Procurement Albania

Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Sherbim tre vjecar i konsulences kontabel dhe fiskale
Nr. Reference REF-45411-12-03-2019
Vlera / Fondi Limit 6 276 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 17-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BaEr Consulting Shpk
Albania Audit Partner
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BaEr Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 400 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6480000
  Data e lidhjes sė kontratės 08/01/2020 00:00:00
  Kohėzgjatja e kontratės 3 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.2 - Dt.20-01-2020

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data