Open Procurement Albania

Blerje tubacione dhe materiale hidraulike

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Maliq
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Objekti i Tenderit Blerje tubacione dhe materiale hidraulike
Nr. Reference REF-48545-01-30-2020
Vlera / Fondi Limit 1 300 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-01-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues A.K.M SHPK
A.M.U SHPK
ALEN-CO SHPK
ALIRAJ&K SHPK
ELEKTRO THERM SHPK
FALCOMX SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FalComX
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 969 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-02-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1163880
  Data e lidhjes se kontrates 11/03/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.17-03-2020

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data