Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike per vitin 2020’’

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike per vitin 2020’’
Nr. Reference REF-51285-02-21-2020
Vlera / Fondi Limit 34 965 390,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 18-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues A.M.U Shpk
Alen - Co Shpk
Rrapi Myzeqari
W. Center Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALEN - CO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 34 581 080,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 41497296
  Data e lidhjes sė kontratės 27-04-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 90 Ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Ofertuesi “A.M.U” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion te sakte tekniko-ligjor.
  2. “Rrapi Myzeqari” Shpk
  Nuk ka paraqitur dokumentacion te sakte tekniko- ligjor si dhe nuk ka paraqitur formularin e ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.04-05-2020

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data