Open Procurement Albania

Blerje kimikate per UKT sh.a

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kimikate per UKT sh.a
Nr. Reference REF-53182-03-06-2020
Vlera / Fondi Limit 132 982 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 01-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Albania Distribution Chem
W.Center Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • W.Center SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Shumatorja e cmimeve pėr njėsi 122 lekė pa tvsh
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 Muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė te mėposhtėm:
  1. Albania Distribution Chem
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur nė sistemin elektronik ofertėn ekonomike dhe dokumentacionin e plotė ligjor e teknik tė kėrkuar nė Shtojcėn e DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data