Open Procurement Albania

Ndertim rrjet kanalizimi ne Rrugen "Kastriotet", Tirane

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Ndertim rrjet kanalizimi ne Rrugen "Kastriotet", Tirane
Nr. Reference REF-54283-03-12-2020
Vlera / Fondi Limit 4 844 043,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 24-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Eurondėrtimi 2000 Shpk
Nika Shpk
I.C.C Group Shpk
Arb&Trans -2010 Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARB & TRANS-2010
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4457386.5
  Data e shpalljes sė fituesit 07-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė:
  1.Operatori ekonomik “Eurondėrtimi 2000 “shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga operatori ekonomik . “Eurondėrtimi 2000”shpk ” ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik.
  .Operatori ekonomik “I.C.C Group“ shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga operatori ekonomik .” I.C.C GROUP”shpk ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik .
  3.Operatori ekonomik “Nika “shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga operatori ekonomik .” NIKA”shpk ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti Teknik .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data