Open Procurement Albania

Mbikqyrja e punimeve me objekt rrjeti i kanalizimeve te ujerave te zeza Luz, Kavaje, (vazhdim) faza e II dhe rrjeti tercial i kuz ne zonen e Golemit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Kavaje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajė
Objekti i Tenderit Mbikqyrja e punimeve me objekt rrjeti i kanalizimeve te ujerave te zeza Luz, Kavaje, (vazhdim) faza e II dhe rrjeti tercial i kuz ne zonen e Golemit
Nr. Reference REF-54928-03-25-2020
Vlera / Fondi Limit 2 031 044,38
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues A.SH. Engineering shpk
Instituti i Konsulences se Ndertimit IKN shpk
3. Arena MK shpk
4. Net - Group shpk
5. Nord - Comad shpk
6. Gjeokonsult & CO shpk
7. M.A.K. Studio shpk
8. Tower shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARENA MK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 790 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 4 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatoret ekonomik :
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. A.SH. Engineering Shpk
  Oferta ekonomike e paraqitur nga operatori ekonomik eshte me e ulet se vlera minimale e lejuar.
  2. Instituti i Konsulences se Ndertimit IKN Shpk
  Oferta ekonomike e paraqitur nga operatori ekonomik eshte me e ulet se vlera minimale e lejuar.
  3. Net - Group Shpk
  Operatori ekonomik nuk ėshtė I pajisur me licencė profesionale tė shoqėrisė pėr realizimin e punimeve, objekt i kontratės, tė lėshuara nga autoritetet kompetente shtetėrore, tė kategoriė NS 16, siē pėrcaktohet nė pikėn 2.3.2 tė “Kapaciteteve Teknike” tė DST.
  4. Nord - Comad Shpk
  Dokumentacioni I paraqitur pėr tė provuar pėrvojėn e meparshme tė operatorit ekonomik, nuk eshte ne raport me kerkesat e pikės 2.3.1 tė “Kapaciteteve Teknike” tė DST.
  5. M.A.K. Studio Shpk
  Nuk eshte paraqitur dokumentacion, kontratė noteriale tė vlefshme pune, diplomė, librezė pune, CV dhe ēertifikatė pėr 1 (njė) inxhinier ndėrtimi dhe 1 (njė) inxhinier hidroteknik, siē pėrcaktohet nė pikėn 2.3.3 tė “Kapaciteti teknik” tė DST.
  6. Tower Shpk
  Nuk ka paraqitur asnje dokument.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data