Open Procurement Albania

Blerje detergjente per Eco Tirana.sh.a

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje detergjente per Eco Tirana.sh.a
Nr. Reference REF-55927-04-09-2020
Vlera / Fondi Limit 1 635 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 24-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues SLM Shpk
Murati D Shpk
Pastrime Silvio Shpk
Atlantik 3 Shpk
4 S Shpk
ALBSOLUTION Shpk
Euro MEGA 2010 Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S.L.M.
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 269 360,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. Murati D Shpk
  Nuk ploteson piken 2.3.2 pajisjen me certifikimin OHSAS 18001:2007 dhe PASS 99:2012.
  2. 4 S Shpk
  Nuk ka plotesuar piken 2.3.5 te kapacitetit teknik nuk ka paraqitur mostrat ne diten dhe oren e caktuar.
  3. ALBSOLUTION
  Nuk ka plotesuar kriteret e kualifikimit.
  4. Euro Mega 2010 Shpk
  Nuk ka plotesuar piken 2.3.5 te kapacitetit teknik nuk ka paraqitur mostrat ne diten dhe oren e caktuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data