Open Procurement Albania

Remont sistemi elektrik te sondave elektrike QPN Patos dhe QPN Kucove

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Remont sistemi elektrik te sondave elektrike QPN Patos dhe QPN Kucove
Nr. Reference REF-61399-04-10-2018
Vlera / Fondi Limit 13 100 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBA ENERG
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12,540,000
  Data e shpalljes sė fituesit 01-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data