Open Procurement Albania

Loti I : Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr N/Stacionin Fierz, N/Stacionin Koman, N/Stacionin V.Dejės, N/Stacionin Koplik dhe N/Stacionin Burrel

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Loti I : Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr N/Stacionin Fierz, N/Stacionin Koman, N/Stacionin V.Dejės, N/Stacionin Koplik dhe N/Stacionin Burrel
Nr. Reference REF-12889-03-08-2019
Vlera / Fondi Limit 64 384 485,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Arbana
Eurogjici Security
Trezhnjeva
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TREZHNJEVA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 63189925.20
  Data e shpalljes sė fituesit 08-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Te skualifikoi si te pa vlefshme, oferten e paraqitura nga operatoret si me poshte:
  1. “Arbana” sh.a., :
  Nuk ka paraqitur asnjė dokument tė kėrkuar nga dokumentat e tenderit, pėrvec dokumentacionit pėr njė automjet.

  2. “Eurogjici Security” sh.p.k,
  Nuk ka paraqitur asnjė nga dokument tė kėrkuar nga dokumentet e tenderit, pėrvec Ekstraktit tė shoqėrisė, vėrtetimet e pagesave fiskale dhe disa shtojca.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim Kontrate.docx
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME_ROJET-2019.doc
  Njoftim Fituesi LOTI I.docx
  shtojca mbi informacionin administrativ.doc
  PROCEDURĖ_HAPUR_SHĖRBIME_ROJET-2019.doc

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data