Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike tė ndryshme pėr nevoja tė “Ujėsjellės - Kanalizime” sh.a Tepelenė

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tepelenė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tepelenė
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike tė ndryshme pėr nevoja tė “Ujėsjellės - Kanalizime” sh.a Tepelenė
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 150 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 31-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues BAFTJAR HAXHIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAFTJAR HAXHIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 81 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 97800
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje 'Gazoili D1' per vitin 2019

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Mallakaster
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
  Objekti i Tenderit Blerje 'Gazoili D1' per vitin 2019
  Nr. Reference REF-13267-03-12-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 410 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues KASTRATI
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 % Marzh fitimi.
  Data e shpalljes sė fituesit 05-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1692000
  Data e lidhjes sė kontratės 25-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.06-05-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data