Open Procurement Albania

“Blerje Shtypshkrime (kontrata, libreza uji, etj) Viti 2016 per Uke Sha”

Institucioni Prokurues ShA Ujėsjellės Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit “Blerje Shtypshkrime (kontrata, libreza uji, etj) Viti 2016 per Uke Sha”
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 199 954,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues RAMA - GRAF
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rama Graf SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 120 650,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 144780
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  „SPORTELI ELEKTRONIK DHE MOBILE PER QYTETARIN

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
  Objekti i Tenderit „SPORTELI ELEKTRONIK DHE MOBILE PER QYTETARIN
  Nr. Reference REF-09356-02-19-2019
  Vlera / Fondi Limit 2 963 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues Endrit Xhina
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Endrit Xhina
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3480000
  Data e lidhjes sė kontratės 25-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.01-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data