Open Procurement Albania

Blerje roboti per pastrim automatik pishine

Institucioni Prokurues Klubi i Shumesporteve Teuta
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Blerje roboti per pastrim automatik pishine
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 375 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Oltjan Hastoēi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oltjan Dautaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 374 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 448800
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Sigurim i automjeteve.

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
  Objekti i Tenderit Sigurim i automjeteve.
  Nr. Reference REF-10041-02-21-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 523 857,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues AlbSig
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB - SIGURACION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 518 550,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės • Policat e sigurimit duhet te jene me afat 1 vjecar per cdo mjet.
  • Datat e fillimit te policave dhe kopje te librezave perkatese te mjeteve do t’iu vihen ne dispozicion operatorit ekonomik diten e shpalljes se fituesit, dhe cdo police do te hyje ne fuqi ne momentin e mbarimit te polices ekzistuese.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data