Open Procurement Albania

Blerje e dy licensave USB per program kompjuterik PSS/E per analizen e rrjeti

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Blerje e dy licensave USB per program kompjuterik PSS/E per analizen e rrjeti
Nr. Reference REF-15036-03-25-2019
Vlera / Fondi Limit 9 445 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues EMC Group
iTirana
PC STORE
Jupiter Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EMC Group
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 315 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Formulari_i_njoftimit_te_kontrates.doc
  DST.docx
  Njoftim fituesi.doc
  DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data