Open Procurement Albania

Blerje vulash per vulosjen e matesave

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Blerje vulash per vulosjen e matesave
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 753 960,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues KUJTIM DRIZARI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUJTIM DRIZARI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 367 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 440400
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Karburanti (Gazoil D1)

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Belsh
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
  Objekti i Tenderit Blerje Karburanti (Gazoil D1).
  Burimi i Financimit: Financim nga Bashkia Tiranė nė mbėshtetje tė Vendimit Nr.159 datė 21.12.2018 tė Kėshillit Bashkiak tė Tiranės pėr “Miratimin e Programit Buxhetor Afatmesėm 2019-2021 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2019”.
  Nr. Reference REF-13693-03-15-2019
  Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 18-03-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-03-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues Paola
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • PAOLA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13 % Marzh Fitimi.
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2400000
  Data e lidhjes sė kontratės 16-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.23-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data