Open Procurement Albania

Tonera dhe aksesore per pajisje printimi multifunksionale

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Tonera dhe aksesore per pajisje printimi multifunksionale
Nr. Reference REF-16099-04-01-2019
Vlera / Fondi Limit 4 700 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office
PC Store
Copier Compjuter Center
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3601749.39
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. OE “PC Store” shpk:
  • Pėr arsye se nuk ka plotėsuar kriterin 2.3.2 tė kritereve tė veēanta tė kualifikimit nė dokumentet standarde tė tenderit, i cili pėrcakton se “Operatori ekonomik ofertues duhet te paraqese autorizimin e prodhuesit / distributorit te autorizuar per mallrat objekt prokurimi. Autorizimi i prodhuesit duhet te permbaje te dhena te plota te prodhuesit si: telefon, fax, e-mail, website kjo e nevojshme per Autoritetin Kontraktor ne rast verifikimi nga ana e tij.”

  2. OE “Copier Compjuter Center” shpk:
  • Pėr arsye se nuk ka plotėsuar kriterin 2.3.2 tė kritereve tė veēanta tė kualifikimit nė dokumentet standarde tė tenderit, i cili pėrcakton se “Operatori ekonomik ofertues duhet te paraqese autorizimin e prodhuesit / distributorit te autorizuar per mallrat objekt prokurimi. Autorizimi i prodhuesit duhet te permbaje te dhena te plota te prodhuesit si: telefon, fax, e-mail, website kjo e nevojshme per Autoritetin Kontraktor ne rast verifikimi nga ana e tij.”
  • Pėr arsye se nuk ka plotėsuar kriterin 2.3.7 tė kritereve tė veēanta tė kualifikimit nė dokumentet standarde tė tenderit, i cili pėrcakton se “Operatori ekonomik ofertues ne daten dhe oren e hapjes se kesaj procedure duhet te paraqese nga nje monster per secilin nga artikujt e kerkuar ne kete procedure prokurimi.”
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  5. Njoftim Kontrate.doc
  7. DST.docx
  13. Njoftim fituesi.doc
  8. Shtojce.doc
  7. DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data