Open Procurement Albania

Blerja e e modulit tė ri tė ArcGis, si dhe trainim stafi

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Blerja e e modulit tė ri tė ArcGis, si dhe trainim stafi
Nr. Reference REF-67942-05-09-2018
Vlera / Fondi Limit 12 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12,015,480
  Data e shpalljes sė fituesit 13-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data