Open Procurement Albania

Blerje vacuum truck 10 m3

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje vacuum truck 10 m3
Nr. Reference REF-25048-05-31-2019
Vlera / Fondi Limit 9 950 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-06-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 26-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Q. Sinaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Q.SINAJ
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 800 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11760000
  Data e lidhjes sė kontratės 30-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  12. Njoftim fituesi-Blerje vacuum truck.docx
  shtojce ne DST.docx
  DST-Blerje vacuum truck.docx
  17. Njoftimi i lidhjes se kontrates-Blerje vacuum truck.docx
  DST-Blerje vacuum truck.docx
  shtojce ne DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data