Open Procurement Albania

Blerje lende djegese solar me permbajtje squfuri jo me teper se 1% ndaj peshes

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje lende djegese solar me permbajtje squfuri jo me teper se 1% ndaj peshes
Nr. Reference REF-26867-06-17-2019
Vlera / Fondi Limit 21 298 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-06-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Europetrol Durres Albania
Resuli Er
Trios
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROPETROL DURRES ALBANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 20 850 401,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. Operatori ekonomik “Resuli Er” sha :
  - Operatori ekonomik nuk ka paraqitur dokumetacioinin e plote lidhur me automjetet, ne kundershtim kjo me piken 2.3 “Kapaciteti teknik”, germa “d” dhe germa “e”.

  2. Operatori ekonomik “Trios” sha :
  - Operatori ekonomik nuk ka paraqitur dokumetacioinin e plote lidhur me automjetet, ne kundershtim kjo me piken 2.3 “Kapaciteti teknik”, germa “d” dhe germa “e”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i fituesit-Blerje solari.docx
  shtojce ne DST.docx
  DST Blerje solari.docx
  2. Njoftim Kontrate -Blerje solari.docx
  DST Blerje solari.docx
  17. Njoftimi i lidhjes se kontrates-Blerje solari.docx
  DST Blerje solari.docx
  shtojce ne DST.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data