Open Procurement Albania

Blerje materiale per konservimin e impiantit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Objekti i Tenderit Blerje materiale per konservimin e impiantit
Nr. Reference REF-26555-06-14-2019
Vlera / Fondi Limit 4 160 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-06-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALFRED BENJA
ALMA BUNDO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alfred Bėnja
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 982 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4779120
  Data e lidhjes sė kontratės 25-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. ALMA BUNDO :
  Nuk paraqiti mostra, sikurse eshte kerkuar ne DST. Dhe xhirua mesatare vjetore e tre viteve te fundit ishte me e vogel se vlera e fondit limit te kerkuar nga Autoriteti Kontraktor ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Shtojca_13njoftim_fituesi_kimikate_2019 (1).docx
  Shtojce materiale per konservimin e impiantit.docx
  DST KIMIKATE 2019.docx
  Njoftimi i kontratės kimikate.docx
  DST KIMIKATE 2019.docx
  Shtojca 18 e kimikateve 2019 per sistem.docx
  Shtojce materiale per konservimin e impiantit.docx
  DST KIMIKATE 2019.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data