Open Procurement Albania

Furnizim, vendosje dhe Mirembajtje e elementeve te brandimit ne Qendrat e Kujdesit Ndaj Klientit dhe Zyrat Administrative te OSHEE sh.a

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Furnizim, vendosje dhe Mirembajtje e elementeve te brandimit ne Qendrat e Kujdesit Ndaj Klientit dhe Zyrat Administrative te OSHEE sh.a
Nr. Reference REF-28640-06-27-2019
Vlera / Fondi Limit 59 603 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-06-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-07-2019
Data e mbajtjes se tenderit 22-07-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues DIXHI PRINT -AL
Eurogjici Security
Albdesign PSP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DIXHI PRINT - AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 282,718 leke per njesi.
  Data e shpalljes se fituesit 14-08-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 71523600
  Data e lidhjes se kontrates 04-09-2019
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhëm:

  1. OE: “Eurogjici Security” sh.p.k :
  - OE nuk paraqet dokumentacionin e kerkuar ne DST.
  - OE nuk paraqet oferte ekonomike.

  2. OE: “Albdesign PSP” sh.p.k:
  - OE nuk paraqet dokumentacionin e kerkuar ne DST.
  - OE nuk paraqet oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Fituesit app.docx
  PROCEDURË_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx
  Njoftimi i Kontrates.docx
  PROCEDURË_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Njoftimi i Kontrates se nenshkruar.docx
  PROCEDURË_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data