Open Procurement Albania

Furnizim, vendosje dhe Mirembajtje e elementeve te brandimit ne Qendrat e Kujdesit Ndaj Klientit dhe Zyrat Administrative te OSHEE sh.a

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Furnizim, vendosje dhe Mirembajtje e elementeve te brandimit ne Qendrat e Kujdesit Ndaj Klientit dhe Zyrat Administrative te OSHEE sh.a
Nr. Reference REF-28640-06-27-2019
Vlera / Fondi Limit 59 603 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-06-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues DIXHI PRINT -AL
Eurogjici Security
Albdesign PSP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DIXHI PRINT - AL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 282 718,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. OE: “Eurogjici Security” sh.p.k :
  - OE nuk paraqet dokumentacionin e kerkuar ne DST.
  - OE nuk paraqet oferte ekonomike.

  2. OE: “Albdesign PSP” sh.p.k:
  - OE nuk paraqet dokumentacionin e kerkuar ne DST.
  - OE nuk paraqet oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Fituesit app.docx
  PROCEDURĖ_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx
  Njoftimi i Kontrates.docx
  PROCEDURĖ_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Njoftimi i Kontrates se nenshkruar.docx
  PROCEDURĖ_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Shtojce per modifikimin e dokumentave e sakte.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data