Open Procurement Albania

Blerje paisje mobilimi pėr zyra

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje paisje mobilimi pėr zyra
Nr. Reference REF-35397-09-10-2019
Vlera / Fondi Limit 30 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EMKO
RO - AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • E M K O SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 29813001.5
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1.“RO - AL” sh.p.k. :
  Mungon dokumentacioni tekniko ligjor dhe oferta ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates MOBILJE.doc
  Njoftimi i kontrates MOBILJE.doc
  DOKUMENTA TENDERI MOBILJE 2019.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data