Open Procurement Albania

Blerje tel avolzhimi dhe material ndihmese

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje tel avolzhimi dhe material ndihmese
Nr. Reference REF-36177-09-17-2019
Vlera / Fondi Limit 17 874 700,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Mungesė konkurence.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  3. Njoftim kontrate- Blerje tel avolzhimi dhe materiale ndihmese.docx
  DST-Blerje tel avolzhimi.docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data