Open Procurement Albania

Furnizim pajisje dhe materiale pėr rivėnien nė punė tė N/stacionit 35/10 KV Hec Vau Dejės

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Furnizim pajisje dhe materiale pėr rivėnien nė punė tė N/stacionit 35/10 KV Hec Vau Dejės
Nr. Reference REF-37605-09-30-2019
Vlera / Fondi Limit 2 683 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues START & CO
NOVAMAT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • START CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 100 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Formular njoftim kontrate .doc
  DT paisjet.docx
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data