Open Procurement Albania

Realizim dhe prodhim i njė zyre me mision promovues dhe marketues tė Postės Shqiptare

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Realizim dhe prodhim i njė zyre me mision promovues dhe marketues tė Postės Shqiptare
Nr. Reference REF-46447-12-18-2019
Vlera / Fondi Limit 3 002 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i dorėzimit tė mallit do tė jetė 30 (tridhjetė) ditė kalendarike nga nėnshkrimi i kontratės;
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė Brenda afateve kohore.
  Procedura e sipėrcituar aulohet pėr faktin se bazuar nė pikėn b) tė nenit 24 tė ligjit nr.9643 datė 20.11.2006 “Pėr Prokurimin Publik” nėse nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė Brenda afateve kohore, Autoriteti Kontraktor anulon procedurėn e prokurimit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  Realizim dhe prodhim i nje zyre me mision promovues dhe marketues te Postes Shqiptare

  Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
  Objekti i Tenderit Realizim dhe prodhim i nje zyre me mision promovues dhe marketues te Postes Shqiptare
  Nr. Reference REF-44304-11-20-2019
  Vlera / Fondi Limit 3 002 200,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-11-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-12-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 16-12-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė nga data e nėnshkrimit tė kontratės mes palėve.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data