Open Procurement Albania

Rikonstruksion i plote ne grupin Nr. 2 Amonice - QPN – Gorisht

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i plote ne grupin Nr. 2 Amonice - QPN – Gorisht
Nr. Reference REF-44557-11-22-2019
Vlera / Fondi Limit 3 499 320,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Ante Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANTE-GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 439 122,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4126946.4
  Data e lidhjes se kontrates 29-01-2020
  Kohezgjatja e kontrates Brenda 8 ( tete) javesh ose 56 ( pesedhjetegjashte) dite nga lidhja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data