Open Procurement Albania

Blerje baze materiale dhe mallra te ndryshem

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje baze materiale dhe mallra te ndryshem.

Janė identifikuar si operatorė ekonomikė tė suksesshėm:

1.“Alpha Solution Group” shpk me NUIS L63620402U me vlere 746 325 lekė (pa TVSH);
2.“Denisa Beshaj” pf me NUIS L41904011K me vlere 740 351 lekė (pa TVSH);
3.“Fat Group” shpk me NUIS L43428401V me vlere 738 875 lekė (pa TVSH);
Nr. Reference REF-44586-11-22-2019
Vlera / Fondi Limit 7 861 338,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Alpha Solution Group shpk
Denisa Beshaj
Fat Group shpk
Ante-Group shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 23-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj duke filluar nga data e lidhjes se marreveshjes.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik “Ante-Group” shpk :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  12. Njoftim fituesi-Blerje materiale mk.docx
  Sqarim per marreveshjen kuader.docx
  DST-Blerje baze materiale MK.docx
  Lista me bazen materiale.docx
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data