Open Procurement Albania

Blerje goma automjetesh

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje goma automjetesh
Nr. Reference REF-45583-12-04-2019
Vlera / Fondi Limit 5 320 700,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Gajd Company
Alked Kopaçi
R&R Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAJD Company SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 752 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-02-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4502400
  Data e lidhjes se kontrates 09-03-2020
  Kohezgjatja e kontrates Afati i ofrimit të shërbimit do të jetë për 35 (tridhjete e pese) dite kalendarike nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data