Open Procurement Albania

Blerje goma automjetesh

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje goma automjetesh
Nr. Reference REF-45583-12-04-2019
Vlera / Fondi Limit 5 320 700,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Gajd Company
Alked Kopaēi
R&R Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAJD Company SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 752 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-02-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i ofrimit tė shėrbimit do tė jetė pėr 35 (tridhjete e pese) dite kalendarike nga data e nėnshkrimit tė kontratės.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data