Open Procurement Albania

"Sigurimi i shėndetit dhe sigurimi nga aksidentet personale tė punonjėsve tė KESH sh.a".

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit "Sigurimi i shėndetit dhe sigurimi nga aksidentet personale tė punonjėsve tė KESH sh.a".
Nr. Reference REF-46703-12-23-2019
Vlera / Fondi Limit 143 132 724,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 16-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Formulari njoftimit te kontrates .doc
  DT - Sigurimi KESH SH.A .docx

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data