Open Procurement Albania

Sherbimi i printimit dhe fotokopjimit per KESH sh.a dhe Njesite e Prodhimit

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Sherbimi i printimit dhe fotokopjimit per KESH sh.a dhe Njesite e Prodhimit
Nr. Reference REF-50236-02-12-2020
Vlera / Fondi Limit 8 160 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 09-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues CCC sh.p.k
INFOSOFT OFFICE sh.p.k
BNT Electronics sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT ELECTRONIC'S
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 280 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 4 vjet
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik “CCC” sh.p.k ka paraqitur dokumetacionin me mangesitė e mėposhtme:
  -Nuk plotėson kriterin 3.3.3 te DT.
  -Nuk plotėson kriterin 1 gėrma(e) tė kritereve tė vecanta pėr kualifikim
  -Nuk plotėson kriterin 3.3.4 te DT.

  2. Operatori ekonomik “INFOSOFT OFFICE”sh.p.k ka paraqitur dokumetacionin me mangesitė e mėposhtme:
  -Ka paraqitur ofertė anomalisht tė ulėt.
  -Nuk ploteson specifikimet teknike, pikėn 7.2 Specifikimet teknike te pajisjeve tė printimit/fotokopjimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data