Open Procurement Albania

Konsulencė dhe trajnim pėr ngritjen dhe konsolidimin e Tregut Shqiptar tė Energjisė Elektrike dhe Tregun nė Avancė

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Konsulencė dhe trajnim pėr ngritjen dhe konsolidimin e Tregut Shqiptar tė Energjisė Elektrike dhe Tregun nė Avancė
Nr. Reference REF-81840-08-02-2018
Vlera / Fondi Limit 7 866 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ILLYRIAN CONSULTING ENGINEERS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7,800,000
  Data e shpalljes sė fituesit 06-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data