Open Procurement Albania

Materiale per konservimin e impiantit (kimikate dhe reagent)

Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Objekti i Tenderit Materiale per konservimin e impiantit (kimikate dhe reagent)
Nr. Reference REF-56937-04-28-2020
Vlera / Fondi Limit 3 982 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-05-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 12-05-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Jo me vone se 30 dite nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data