Open Procurement Albania

Materiale per konservimin e impiantit (kimikate dhe reagent)

Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Objekti i Tenderit Materiale per konservimin e impiantit (kimikate dhe reagent)
Nr. Reference REF-56937-04-28-2020
Vlera / Fondi Limit 3 982 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-04-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 12-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Alfred Benja
Alma Bundo
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alfred Bënja
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 977 520,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-06-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Jo me vone se 30 dite nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1.Alma Bundo:
  Nuk paraqiti mostra, sikurse eshte kerkuar ne DST. Xhiro mesatare vjetore e tre viteve te fundit dhe/ose bilancet e tre viteve te fundit(2016,2017,2018), nuk ishte paraqitur prej subjektit as bilanci dhe as xhirot vjetore per vitin 2016. Nuk paraqiti vertetimin nga OSHEE per shlyerjen e detyrimeve.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data