Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Filialeve të Postës Berat, Lushnje dhe Fier

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Filialeve të Postës Berat, Lushnje dhe Fier
Nr. Reference REF-62906-06-25-2020
Vlera / Fondi Limit 43 596 234,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-06-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues “Arkonstudio” sh.p.k & ‘’ ED- KONSTRUKSION”
“RAFIN COMPANY” Shpk & “2Z KONSTRUKSION”
“I.D.K Konstruksion sh.p.k”
“Elda – VL” Shpk
“BONUS SHPK”
'BIBA-X' Sh.p.k
“6 D – Plan ” Shpk
“Midea Albania ” Shpk
Iliriada shpk & 4 A–M SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ILIRIADA - 4 A-M
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 43,094,426
  Data e shpalljes se fituesit 28-08-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data